Salvezi 100 Lei la primele 2 comenzi și ai 3 luni de livrare gratuită • Dă un click aici să afli toate detaliile!
Unde îți livrăm?
0
Acasă
Preț maxim 9,99 Lei
Preț maxim 9,99 Lei
Toate
Verdețuri și ierburi aromatice
Mai multe
Filtrează
Promo
Eco
Made in Ro
-29%
Made In Romania
Eco
Mici producători
Pătrunjel ECO România 30g
5,69
Lei
3,99
Lei
-9%
Oliveris
Baby spanac 100g
6,19
Lei
5,59
Lei
55,90 Lei/kg
-14%
Made In Romania
Mici producători
Terra Verde
Salată verde cu rădăcină, România, 1 buc
5,49
Lei
4,69
Lei
-13%
Oliveris
Salată mix Radicchio rosso și Rucola 150g
6,49
Lei
5,59
Lei
37,27 Lei/kg
-7%
Oliveris
Rozmarin 30g
5,69
Lei
5,29
Lei
176,33 Lei/kg
-20%
Made In Romania
Salată Lollo bionda România 1 buc
5,99
Lei
4,79
Lei
-16%
Eco
Made In Romania
Mici producători
Din Grădină by Freshful
Mărar ECO România, 1 legătură
5,99
Lei
4,99
Lei
Coșul meu
Descarcă aplicația Freshful
Comenzi și livrare
Contul meu Freshful
Cum comand
Modalități de plată
Livrarea comenzilor
Suport clienți
Contact
Informații generale
Intrebări frecvente
Regulament campanii
Protecția Consumatorilor - A.N.P.C.
Freshful.ro
Colectare ambalaje SGR
Despre Grupul eMAG
A Freshful eMAG Genius
Cariere Freshful
Termene și condiții
Prelucrarea datelor cu caracter personal
Politica de utilizare a Cookie-urilor
Accesibilitate
© 2026 EMAG Retail S.R.L., CUI: RO44231872, Reg.Com: J23/2852/2021
prod-15.3.1
https://dms-api.freshful.ro/api/v1