Salvezi 100 Lei la primele 2 comenzi și ai 3 luni de livrare gratuită • Dă un click aici să afli toate detaliile!
Unde îți livrăm?
0
Acasă
Oferte
Budget Friendly Discounts
Ofertă valabilă în perioada 27 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
-55% Persil capsule 4în1 Discs Deep Clean, 2x42 spălări | Genius Deals
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 28 septembrie, în limita stocului disponibil.
Până la -50% Genius | Ultimele bucăți
Ofertă valabilă în perioada 11 septembrie - 30 septembrie, în limita stocului disponibil.
Reduceri WOW la un coș de peste 299,99 Lei
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Fresh & Chilled | Până la -60%
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Băcănie ǀ Până la -30%
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Băuturi | Până la -35%
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Curățenie & Îngrijire ǀ Până la -30%
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Ofertă specială: Royal
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
La Mia Pizza Slice | Genius Deals
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Rio Mare | Genius Deals
Ofertă valabilă în perioada 28 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Ofertă specială: Ella's Kitchen
Ofertă valabilă în perioada 22 septembrie - 28 septembrie, în limita stocului disponibil.
Ofertă specială: Leibniz
Ofertă valabilă în perioada 21 septembrie - 4 octombrie, în limita stocului disponibil.
Toate
Pâine
Patiserie
Carne și specialități vegetale
Băuturi, creme și grăsimi vegetale
Carne de vită și oaie
Mici și specialități
Pește și sushi
Icre și salată de icre
Specialități de pește
Fructe proaspete
Legume proaspete
Verdețuri și ierburi aromatice
Fructe și legume uscate
Sucuri naturale
Lapte, smântână și brânză proaspătă
Lactate UHT
Iaurt, desert și sana
Brânzeturi
Mezeluri
Mezeluri feliate
Ready meals
Legume și fructe congelate
Semipreparate congelate
Mai multe
Filtrează
Eco
Made in Ro
-29%
Made In Romania
Eco
Mici producători
Pătrunjel ECO România 30g
5,69
Lei
3,99
Lei
-9%
Oliveris
Baby spanac 100g
6,19
Lei
5,59
Lei
55,90 Lei/kg
-14%
Made In Romania
Mici producători
Terra Verde
Salată verde cu rădăcină, România, 1 buc
5,49
Lei
4,69
Lei
-13%
Oliveris
Salată mix Radicchio rosso și Rucola 150g
6,49
Lei
5,59
Lei
37,27 Lei/kg
-7%
Oliveris
Rozmarin 30g
5,69
Lei
5,29
Lei
176,33 Lei/kg
-20%
Made In Romania
Salată Lollo bionda România 1 buc
5,99
Lei
4,79
Lei
-16%
Eco
Made In Romania
Mici producători
Din Grădină by Freshful
Mărar ECO România, 1 legătură
5,99
Lei
4,99
Lei
Băcănie ǀ Până la -30%
28 septembrie - 4 octombrie
Vezi și oferta următoare
Coșul meu
Descarcă aplicația Freshful
Comenzi și livrare
Contul meu Freshful
Cum comand
Modalități de plată
Livrarea comenzilor
Suport clienți
Contact
Informații generale
Intrebări frecvente
Regulament campanii
Protecția Consumatorilor - A.N.P.C.
Freshful.ro
Colectare ambalaje SGR
Despre Grupul eMAG
A Freshful eMAG Genius
Cariere Freshful
Termene și condiții
Prelucrarea datelor cu caracter personal
Politica de utilizare a Cookie-urilor
Accesibilitate
© 2026 EMAG Retail S.R.L., CUI: RO44231872, Reg.Com: J23/2852/2021
prod-15.3.1
https://dms-api.freshful.ro/api/v1