Salvezi 100 Lei la primele 2 comenzi și ai 3 luni de livrare gratuită • Dă un click aici să afli toate detaliile!
Unde îți livrăm?
0
Acasă
Oferte
Piața cu Freshful
Ofertă valabilă în perioada 4 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Genius Deals ǀ Până la -40% exclusiv
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Până la -50% Genius | Ultimele bucăți
Ofertă valabilă în perioada 1 octombrie - 31 octombrie, în limita stocului disponibil.
Fresh & Chilled | Până la -50%
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Băcănie ǀ Până la -40%
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Băuturi | Până la -25%
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Coca-Cola & Fanta | Genius Deals
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Ofertă specială: ultima
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Ofertă specială: Forest Feast
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Ofertă specială: Nutrino Lab
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Reduceri WOW la un coș de peste 299,99 Lei
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
DOAR AZI: Detergent de rufe Veluna gel concentrat cu bicarbonat și enzime active, 40 spălări, 2l
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 5 octombrie, în limita stocului disponibil.
Frosch | Genius Deals
Ofertă valabilă în perioada 5 octombrie - 11 octombrie, în limita stocului disponibil.
Toate
Carne și specialități vegetale
Băuturi, creme și grăsimi vegetale
Carne de vită și oaie
Carne de porc
Carne de pasăre
Mici și specialități
Icre și salată de icre
Fructe proaspete
Legume proaspete
Verdețuri și ierburi aromatice
Lapte, smântână și brânză proaspătă
Iaurt, desert și sana
Brânzeturi
Lapte și lactate ECO
Mezeluri
Mezeluri feliate
Ready meals
Înghețată și deserturi congelate
Bere
Conserve
Mai multe
Filtrează
Eco
Made in Ro
-12%
Made In Romania
Proaspăt cules
Lobodă România, 1 legătură (roșie sau verde)
2,39
Lei
2,09
Lei
69,67 Lei/kg
-38%
Eco
Salată Misticanza ECO România (Ferma Sarei) 120g
12,99
Lei
7,99
Lei
66,58 Lei/kg
-38%
Eco
Salată Creson de iarnă ECO România (Ferma Sarei) 120g
12,99
Lei
7,99
Lei
66,58 Lei/kg
-9%
Eco
Salată Pak Choi ECO România minim 250g
20,99
Lei
18,99
Lei
-20%
Eco
Made In Romania
Leuștean ECO, România (Ferma Sarei), 30g
7,99
Lei
6,39
Lei
-38%
Eco
Salată asiatică ECO România (Ferma Sarei) 120g
12,99
Lei
7,99
Lei
66,58 Lei/kg
Drepturi privind garanția legală
Genius Deals ǀ Până la -40% exclusiv
5 octombrie - 11 octombrie
Vezi și oferta următoare
Coșul meu
Descarcă aplicația Freshful
Comenzi și livrare
Contul meu Freshful
Cum comand
Modalități de plată
Livrarea comenzilor
Suport clienți
Contact
Informații generale
Intrebări frecvente
Regulament campanii
Protecția Consumatorilor - A.N.P.C.
Freshful.ro
Colectare ambalaje SGR
Despre Grupul eMAG
A Freshful eMAG Genius
Cariere Freshful
Termene și condiții
Prelucrarea datelor cu caracter personal
Politica de utilizare a Cookie-urilor
Accesibilitate
© 2026 EMAG Retail S.R.L., CUI: RO44231872, Reg.Com: J23/2852/2021
prod-15.3.3
https://dms-api.freshful.ro/api/v1